NAUT VEČERKA NA MBPFW

INFO: Obdrželi jsme zprávu od pořadatele Mercedes-Benz Prague Fashion Week, že z důvodu nařízení vlády ČR se jeho březnové konání posouvá. Omlouváme se za způsobené komplikace. Pro všechny aktuální informace sleduj náš Instagram @carrynaut. Máš dotaz na Večerku nebo MBPFW? Napiš nám, NAUT crew

ZVEME TĚ DO NAUT VEČERKY

Zveme tě na prezentaci značky NAUT v rámci akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Po minulém asijském traileru děláme další krok kupředu a během letošního fashion weeku otevíráme vietnamskou večerku. Ta bude mít všechno, co by NAUT Večerka měla mít - mávající kočičky Maneki Neko, hůlky, roušky, letní závitky, Saigon beer nebo obří vějíř.

Každá správná večerka má backstage. Temné a tajemné místo, kde se dějí věci, které na Instagramu nenajdeš. I naše Večerka ji má. Vypni telefon, uvolni se a pojď dovnitř. Sáhnout si na něco, co ti budou ostatní závidět. Vidět něco, co ostatní neuvidí.

Večerka není přehlídka, takže můžeš přijít kdykoliv během celého víkendu. Jediný speciální okamžik je NAUT odPholední brunch, který začne v sobotu 14. března ve 13:00. Abys dostal/a pozvánku na brunch, je podmínkou koupit jeden z produktů naší online Večerky. Vybereš si kočičku, hůlky, bonsaj, klíčenku nebo něco úplně jiného?

KDY: O víkendu 14. a 15. března 2020, v sobotu i neděli od 13:00 do 21:00
KDE: Klášter sv. Gabriela, Holečkova 10, Praha 5 - Mercedes-Benz Prague Fashion Week

VSTUP: Na akci je vstup volný. Není potřeba žádný lístek, akreditace, pozvánka, prostě nic.

FACE MASK FACE MASK

FACE MASK

Cena: 590 Kč

KLÍČENKA

KLÍČENKA

Cena: 350 Kč

TOTE BAG TOTE BAG

TOTE BAG

Cena: 990 Kč Původní cena: 1 690 Kč

T-SHIRT MANEKI NEKO T-SHIRT MANEKI NEKO

T-SHIRT MANEKI NEKO

Cena: 890 Kč

COBRA BELT SILVER COBRA BELT SILVER

COBRA BELT SILVER

Cena: 1 290 Kč