NAUT VEČERKA NA MBPFW

INFO: Obdrželi jsme zprávu pořadatele Mercedes-Benz Prague Fashion Week, že se jeho konání posouvá na konec května.
Pro všechny aktuální informace tak sleduj náš Instagram @carrynaut. V případě jakýkoliv dotazů ohledně Večerky nebo MBPFW nám napiš. Vidíme se brzy a omlouváme se za komplikace, NAUT crew

ZVEME TĚ DO NAUT VEČERKY

Zveme tě na prezentaci značky NAUT v rámci akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Po minulém asijském traileru děláme další krok kupředu a během letošního fashion weeku otevíráme vietnamskou večerku. Ta bude mít všechno, co by NAUT Večerka měla mít - mávající kočičky Maneki Neko, hůlky, roušky, letní závitky, Saigon beer nebo obří vějíř.

Každá správná večerka má backstage. Temné a tajemné místo, kde se dějí věci, které na Instagramu nenajdeš. I naše Večerka ji má. Vypni telefon, uvolni se a pojď dovnitř. Sáhnout si na něco, co ti budou ostatní závidět. Vidět něco, co ostatní neuvidí.

Večerka není přehlídka, takže můžeš přijít kdykoliv během celého víkendu. Jediný speciální okamžik je NAUT odPholední brunch, který začne v sobotu 14. března ve 13:00. Abys dostal/a pozvánku na brunch, je podmínkou koupit jeden z produktů naší online Večerky. Vybereš si kočičku, hůlky, bonsaj, klíčenku nebo něco úplně jiného?

KDY: O víkendu 14. a 15. března 2020, v sobotu i neděli od 13:00 do 21:00
KDE: Klášter sv. Gabriela, Holečkova 10, Praha 5 - Mercedes-Benz Prague Fashion Week

VSTUP: Na akci je vstup volný. Není potřeba žádný lístek, akreditace, pozvánka, prostě nic.