OTEVÍRÁME VEČERKU

Rok kovové krysy je v pořadí první z nadcházejícího dvanáctiletého cyklu. Jde o rok předurčený k realizaci plánů i o rok vysokých cílů, které se postupně promění ve velká vítězství a splněné sny. Držíme se horoskopu a jdeme do toho. Před půl rokem jsme na Mercedes-Benz Prague Fashion Week předvedli naší první kolekci oblečení a dokázali, že ty pravé asijské vibes fashion weeku do teď chyběly.

Rok Krysy začínáme tím, že spouštíme online Večerku, jediné místo, kde máš šanci nakoupit neobyčejné NAUT produkty. Jsou plné odkazů na asijskou kulturu a vyrobené pouze v omezeném množství. Vyber, objednej a zaplať online. Tvůj produkt tě pak bude čekat k vyzvednutí v naší dočasné kamenné Večerce, která bude otevřená během dalšího dílu Mercedes-Benz Prague Fashion Week, ve dnech 14.-15. března na adrese Holečkova 106/10, Praha 5.

Nákup v online Večerce je pro tebe zároveň automaticky pozvánkou na náš odPHOlední brunch. Právě na něm budeš mít možnost jako úplně první vidět i to, co se děje za Večerkou. Protože každá Večerka má svoji Backstage. A jen v šeru Backstage uvidíš věci, které jinde neuvidíš. A dostaneš šanci dostat se k NAUTu tak blízko, jako nikde jinde. Jen Backstage je plná příběhů, které na Instagramu neuvidíš.

Kde si prohlédnout a nakoupit produkty z Večerky?
Tady na webu! A čas běží, všechny produkty jsou jen v omezeném množství.

Kdy bude odPHOlední brunch?
Akce se bude konat 14. března v NAUT Večerce. Adresa je Holečkova 106/10, Praha.

Můžu nakoupit i v kamenné Večerce přímo během MBPFW?
Bohužel, nakoupit můžeš jen v předstihu v naší online Večerce. Kamenná Večerka bude jen výdejním místem.

Můžu přijít do Večerky během MBPFW, i když jsem se nic nekoupil/a v online Večerce?
Odpověď je ano. Nedostaneš od nás pozvánku na náš doPHOlední brunch, ale to neznamená, že to bude nuda. I tak dostaneš možnost vidět Večerku.

Je Backstage Večerky jen pro zvané?
Ne, není. Večerka i Backstage je součástí oficiálního programu Mercedes-Benz Prague Fashion Week a je otevřená široké veřejnosti. #NoGuestList

Co dělat, aby mi nic neuteklo?
Follow @carrynaut