Kimono Coat

Cena: 12 990 Kč Původní cena:

NAUT Kimono Coat je naší odpovědí na klasický trench coat, který by neměl chybět v žádném šatníku. Elegantní, funkční, unisex a navržený bez ohledu na sezóny a trendy. Tradiční japonská kimona pak sloužila jako inspirace nejen k vytvoření minimalistické a nadčasové siluety, ale také pro samotné precizní zpracování.

Dvě hluboké kapsy jsou důmyslně ukryté ve švech a další dvě najdete uvnitř v podšívce. Čistotu designu neruší ani zapínání, které je vyřešeno dvojicí silných magnetů. Záda nesou charakteristický NAUT branding z nerezové oceli s laserem gravírovaným logem. 


NECHTE SI UŠÍT KIMONO COAT NA MÍRU

Aby vám NAUT Kimono Coat dokonale padl, vyrábíme ho na míru. Každý kus je proto unikát navržený přesně podle potřeb každého zákazníka. K objednávce je proto potřeba návštěva našeho studia, kde vám kabát osobně představíme, vezmeme si vaše míry a společně doladíme střih - sami se můžete rozhodnout například o délce rukávů, umístění zapínání nebo Kimono Coat personalizovat vlastní laserovanou etiketou.

NAUT Kimono Coat vyrábíme ručně v České republice. Samotná výroba trvá 3 až 4 týdny.

Pro objednání nám zanechte svůj kontakt. Obratem se vám ozveme s termínem setkání. 

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

NAUT Kimono Coat ukrývá nejnovější technologie, které z něj dělají opravdu funkční kus oblečení. Díky unikátnímu hydrofobnímu materiálu Nanomembrane má vodní sloupec 5 000 mm a je 100% větruodolné.

Materiál má zároveň extrémně vysokou paropropustnost Ret 4,5 a tak se můžete spolehnout, že Kimono Coat bude jedním z vašich nejkomfortnějších kabátů vůbec. 

FUNKČNÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁL

Svrchní látka Kimono Coat je vyrobena z vlny se speciální DWR úpravou která zaručuje, že z něj kapky stečou dříve, než zjistíte, že pršelo. Vlna má navíc skvělé izolační vlastnosti a tak je kabát i přes svou lehkost vhodný i do chladnějšího počasí.

NADČASOVOST

Inspirovali jsme se oděvem, jehož historie sahá až do 5. století. Přes 1500 let se jeho silueta téměř nemění a tak jsme si jistí, že jakýmkoli trendům bude odolávat i nadále. 

Technické specifikace

  • 2 skryté kapsy 
  • 2 náprsní kapsy v podšívce
  • neviditelné zapínání na magnet
  • laserem gravírované logo NAUT

Materiály

  • vrchní látka 100% vlna + nanomembrána 100% PU
  • podšívka 100% viskóza
  • vodní sloupec 5000 mm
  • větruodolnost 100%
Leather Phone Pouch Leather Phone Pouch

Leather Phone Pouch

Cena: 2 590 Kč

Cape Cape

Cape

Cena: 9 990 Kč

Chain Face Mask Chain Face Mask

Chain Face Mask

Cena: 590 Kč

Strato Strato

Strato

Cena: 4 990 Kč