Kimono Coat Porcelain Dragon

Kimono, které změní život několika dětí.

Spojení NAUTu a asijské kultury není jen povrchní součást komunikace nebo otázkou inspirace. Díky mým rodinným kořenům jde o respektování hodnot i kultury a jejich promítání do designu produktů, které vyrábíme.

Ještě v 80. letech patřil Vietnam mezi nejchudší země světa. Za poslední roky se situace zásadně mění, přesto ani dnes není v této zemi život pro mnohé snadný. Do Vietnamu jezdím téměř 30 let, a tak mám vlastní zkušenost s tím, že se někteří lidé neobejdou bez pomoci druhých. Proto bych rád použil NAUT jako platformu pro aktivitu, která nabídne skutečnou pomoc konkrétním lidem.

Navrhli jsme NAUT Kimono Coat Porcelain Dragon. Kimono je unikátní podílem množstvím ruční práce a ušitím v jediném exempláři. Naším cílem je kompletní výdělek z jeho prodeje darovat na operace zrakově postižených dětí, které by si zákrok samy dovolit nemohly. Budu rád, když nám s tímto cílem pomůžete.

Filip Nguyen,
Designér a spoluzakladatel NAUT

Co se stane po zakoupení Kimono Coat Porcelain Dragon?

Kimono Coat Porcelain Dragon je sběratelským kouskem i funkční kabátem na každodenní nošení. Jeho zakoupením si nejen uděláte radost, ale především pomůžete změnit život hned několika zrakově postiženým dětem.

Spojili jsme se s nemocnicí Bệnh Viện mắt Thành Phố Hồ Chí Minh, která se specializuje na operace očí. Ta z našeho daru zaplatí operaci očí šesti dětem, kterým tak umožníme to, co se může zdát mnohým zcela samozřejmé - vidět svět kolem sebe.

CENA 24 000 Kč 
Výdělek pomůže zachránit zrak 6 dětem.

Kimono Coat Porcelain Dragon

Kimono Coat Porcelain Dragon představuje pro NAUT vše charakteristické - funkční materiály, precizní zpracování a ruční zpracování. Kimono odkazuje na tradiční vietnamský porcelán, a zároveň využívá techniky malby na hedvábí, která má ve Vietnamu dlouho tradici. Podšívku zdobí motiv draka, který hraje ve vietnamské kultuře a mytologii zásadní roli. Podle legendy o králi Lạc Long Quân a princezně Âu Cơ jsou lidé Vietnamu potomky víly a draka, vládce, který zaručuje prosperitu a sílu národu. Drak je symbolem štěstí, inteligence a vznešenosti. Malba na hedvábném saténu podšívky vznikala několik dnů. I přes množství detailů se musela malba povést napoprvé, jakákoliv nechtěná kapka modré barvy by obraz znehodnotila a znamenala by začít znovu.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Součástí Kimona jsou nejnovější technologie, které z něj dělají opravdu funkční kus oblečení. Díky unikátnímu hydrofobnímu materiálu Nanomembrane má vodní sloupece 5 000 mm a je 100% větruodolné.

Materiál má zároveň extrémně vysokou paropropustnost Ret 4,5 a tak se můžete spolehnout, že Kimono Coat bude jedním z vašich nejkomfortnějších kabátů vůbec. 

FUNKČNÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁL

Svrchní látka Kimono Coat je vyrobena z vlny se speciální DWR úpravou, která zaručuje, že z něj kapky stečou dříve, než zjistíte, že venku pršelo. Vlna má skvělé izolační vlastnosti, kabát je lehký, ale i přesto vhodný do chladnějšího počasí.


Technické specifikace

  • 2 skryté kapsy 
  • 2 náprsní kapsy v podšívce
  • neviditelné zapínání na magnet
  • laserem gravírované logo NAUT

Materiály

  • vrchní látka 100% vlna + nanomembrána 100% PU
  • podšívka 100% hedvábí
  • vodní sloupec 5000 mm
  • větruodolnost 100%